2005: Kolejne zwycięstwo Wisły z AP 21

09
Maj
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

WISŁA KRAKÓW 2005 U13B

Trafienie Wojciecha Bieleckiego z 15. minuty przesądziło o zwycięstwie Wisły Kraków 2005 we wczorajszym meczu wyjazdowym nad Akademią Piłkarską 21.

Było to spotkanie rozgrywane w ramach 9. kolejki Małopolskiej Ligi Młodzików. Obie drużyny zakończyły rundę jesienną na pierwszych dwóch miejscach, ale wiosną punktują gorzej i przed tym meczem Wisła zajmowała miejsce piąte, mając o cztery punkty, ale też jeden mecz, więcej od wtorkowego rywala.

Jednak we wczorajszym starciu to nasi zawodnicy osiągnęli zdecydowaną przewagę, którą od pierwszych minutach postanowiła udokumentować bramką. Zrobiła to w 15. minucie, gdy składną akcję wykończył Wojciech Bielecki. Wiślacy mieli na tyle okazji, że do przerwy mogli zejść z prowadzeniem co najmniej czterema bramkami. W końcowych momentach jednak albo pudłowali, albo brakowało precyzji przy ostatnim dograniu.

Druga połowa miała podobny przebieg, z tą różnicą, że sporadyczne kontrataki wyprowadzali gospodarze, jednak bramce Mateusza Łaciny, który po przerwie zmienił Krystiana Stryszowskiego, nie zagrozili. Wisła wygrała i awansowała na trzecie miejsce w tabeli Małopolskiej Ligi Młodzików.

Małopolska Liga Młodzików, 9. kolejka
8 maja, godz. 17:30, ul. Dekerta 21, Kraków
Akademia Piłkarska 21 – Wisła Kraków 0:1 (0:1)
Wojciech Bielecki 15′

Wisła Kraków: Krystian Stryszowski – Adrian Lewiński, Kacper Depta, Dawid Kutermak, Kamil Kozik, Maksymilian Żmuda, Piotr Wójtowicz, Dawid Vardanyan, Dawid Morys oraz Mateusz Łacina, Wojciech Bielecki, Aleksander Paczka, Adrian Sikora, Ian Morgan, Adam Pieniądz

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x