2004/U-11/ – Plany na tydzień przedświąteczny – aktualizacja

14
Grudzień
2014

Autor Redakcja

Kategoria U-11

APWK
  • W poniedziałek, 15 grudnia – trening godz. 16:30 boisko AGH – wyjście z Wisły o 16:20.
  • W środę, 17 grudnia odbędzie się ostatni trening przed przerwą świąteczną.  Spotykamy się w Skotnikach – J&J Sport Center o godz. 16:30. O 17:00 odbędzie się świąteczny mecz DZIECI i RODZICÓW. Obecność wszystkich obowiązkowa! Przypominamy rodzicom o zabraniu stroju i obuwia sportowego!
  • W czwartek, 18 grudnia ŚLUBOWANIE. Zbiórka chłopców przystępujących do ślubowania na miejscu ok. godz. 15:15. Po uroczystości  (18:30) mecz koszykówki : EUROLIGA kobiet Wisła Kraków –  Galatasaray odeabank Stambuł. UWAGA ! Zawodnicy przystępujący do ślubowania zobowiązani są do dostarczenia kierownikowi (najpóźniej do środy, 17.12.!) legitymacji Towarzystwa Sportowego WISŁA KRAKÓW. W przypadku braku, należy ją wyrobić. Deklarację można pobrać u p.kierownik lub w kasie klubu, wypełnić i wraz ze zdjęciem i opłatą w wysokości 10 zł złożyć w kasie, w Głównej Hali Wisły. Podczas ślubowania każdy zawodnik obowiązkowo ma być  ubrany w kompletny strój treningowy, dres oraz halówki.
  • W piątek,  19 grudnia w Hali Głównej o godz. 18:00 odbędzie się WIŚLACKA WIGILIA. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i rodziców! W tym dniu zajęcia JUDO nie odbędą się.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x