2004: Wygrane derby na koniec rundy!

06
Listopad
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

WISŁA KRAKÓW 2004 U14B

Okazałym wyjazdowym zwycięstwem nad Cracovią rundę jesienną zakończyła Wisła Kraków 2004. Tym samym wiślacy w ostatnim momencie przeskoczyli w tabeli Progres i zostali mistrzami jesieni.

W rozegranym w podkrakowskich Brzegach mecz derbowy podopieczni trenera Tomasza Tchórza rozstrzygnęli już w pierwszej połowie po bramkach Dawida Kędziory i Karola Tokarczyka. Po zmianie stron trzecią bramkę dołożył Kacper Chełmecki, który asystował przy obu wcześniejszych bramkach.

Rozważając naszą dotychczasową pracę w tej kategorii wiekowej jestem bardzo zadowolony tak z rozwoju grupowego, jak i indywidualnego. W ujęciu grupowym nasz zespół bardzo dobrze rozumie i realizuje cele ogólne oraz szczegółowe krakowskiej piłki odnoszące się do momentu atakowania i przejścia z atakowania do bronienia. Ponadto nasza drużyna jest na etapie adaptacji celów ogólnych pozostałych momentów gry. Dowodem na słuszność przyjętej przez Akademię drogi, w której rozwój zawodnika odbywa się poprzez tworzenie mu silnego środowiska grupowego jest dostrzegalny efekt znaczącego rozwoju każdego z nich. Na szczególną uwagę zasługuje fakt usprawnienia dynamiki i tempa gry chłopców, rozumienia jej przez nich oraz rozwoju poszczególnych komponentów technicznych – podsumowuje trener Tomasz Tchórz.

Wisła 2004 w dziesięciu meczach zgromadziła 25 punktów i wyprzedziła o jeden punkt w tabeli Progres Kraków, Garbarnię Kraków i Podhale Nowy Targ.

11. kolejka Małopolskiej Ligi Trampkarzy, gr. 2
5 listopada, godz. 10:00, Brzegi 175
Cracovia – Wisła Kraków 0:3 (0:2)
Dawid Kędziora 19′, Karol Tokarczyk 23′, Kacper Chełmecki 54′

Wisła Kraków: Piotr Zagórowski – Kacper Filo, Robert Zaborowski, Mariusz Kutwa, Kacper Zborowski – Dorian Gądek, Mateusz Popiela, Mikołaj Zięba – Karol Tokarczyk, Kacper Chełmecki Kacper, Bartosz Seweryn oraz Eryk Dudek, Bartosz Kutrzeba, Michał Opalski, Oliwier Oczkowski, Dawid Kędziora, Dominik Sambor

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x