2004: Wiślacy czwarty mecz z rzędu robią swoje

Wrzesień
2016

Kategoria Aktualności / U-13

bz06252016-9206

Czwarty mecz i czwarte zwycięstwo Wisły Kraków 2004 w Małopolskiej Lidze Młodzików. Podopieczni trenera Michała Jani pokonali w Pcimiu miejscową Pcimiankę 4:0 po bramkach Doriana Gądka, Patryka Kościółka, Bartosza Seweryna i Karola Tokarczyka.

W pierwszej połowie wiślacy stworzyli sobie wiele okazji, z czego trzy wykorzystali. Najpierw Bartosz Seweryn dobił uderzenie kolegi i było 1:0. Kilka minut później Dorian Gądek wykończył piękną akcję, która rozpoczęła się od bramkarza i zdobył gola. Przy trzeciej bramce Patryk Kościółek dośrodkowaniem zaskoczył bramkarza gospodarzy i z trzybramkowym prowadzeniem schodziliśmy na przerwę. W drugiej połowie Karol Tokarczyk ustalił wynik spotkania na 4:0.

W pierwszej połowie nie graliśmy najlepiej, ale stwarzaliśmy sobie sytuacje, które wykorzystaliśmy. W drugiej połowie graliśmy lepiej, ale nie stwarzaliśmy sobie tylu dogodnych sytuacji. Dobrze zaczęliśmy ligę, ale musimy dalej pracować, żeby w meczach z coraz lepszymi rywalami wyglądać co najmniej tak samo jak w tych spotkaniach – powiedział po meczu trener Michał Jania.