2004 – U11- zajęcia w piątek oraz wstępne informacje nt. turnieju w Niemczech

15
Październik
2014

Autor Redakcja

Kategoria U-11

uwaga_grafika

PIĄTEK – 17.10.2014. – godz. 16:30JUDOzbiórka w holu Hali Głównej punktualnie o 16:15.  Zabieramy strój treningowy i obuwie halowe.

Treningi judo będą prowadzone raz w tygodniu w Hali Głównej i poprowadzi je trener sekcji judo TS Wisła. Ćwiczenia będą dotyczyć tzw. sfery ogólnorozwojowej i poprawienia sprawności fizycznej naszych zawodników. Dodatkowo wprowadzane będą elementy treningu judo, które pomogą w unikaniu kontuzji podczas upadania w czasie starć na murawie. Judo pomoże zawodnikom w rozwijaniu szybkości, siły i zwinności a także pomoże w polepszeniu koncentracji.

WAŻNE !

  • Proszę rodziców o zgłaszanie się po odbiór nowych strojów treningowych oraz naklejek na msc. październik.
  • 15 i 16 listopada nasz zespół uczestniczyć będzie w 5.Sonnenhof Junioren-Cup 2014 , Großsporthalle Obersuhl /adres : 36208 Wildeck-Obersuhl, Rhädenweg, Niemcy/. Informujemy rodziców, że organizator turnieju pomoże w rezerwacji miejsc noclegowych w wytypowanych  hotelach. Podamy również dane kontaktowe i będzie można dokonać rezerwacji osobiście. Po ogłoszeniu kadry na turniej (pojedzie 9 zawodników), prosimy rodziców o informację, ile osób jest chętnych na wyjazd. Przypominamy również o paszportach dla zawodników. Regulamin turnieju oraz terminarze gier prześlemy e-mailem.  Turniej w Wildeck jest turniejem halowym i organizator nie dopuszcza obuwia halowego na czarnej podeszwie. Zespół składa się z 4 zawodników w polu plus bramkarz. Bramki : 5m x 2m.  Czas gry : 1 x 12 min. W turnieju biorą udział zespoły mieszane U11 i U 12.
  • GRUPA A : VfL Wolfsburg, Wisla Krakau, FSV Frankfurt, DFB Stützpunkt Bad Hersfeld U12, ESV Gerstungen U12,
  • GRUPA B : Eintracht Frankfurt, RB Leipzig, KSV Baunatal, JFV Aulatal U12, JSG Bebra U12,
  • GRUPA C : SV Werder Bremen, 1. FC Kaiserslautern, SG Wildeck U12, KSV Hessen Kassel,  JSG Rotenburg U12,
  • GRUPA D :Hannover 96, FC St. Pauli 1910, TuS Makkabi Frankfurt, FC Rot-Weiß Erfurt, JSG Rons./Weit./Hönebach U12.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x