2004 /U-11/- sobota – HMK Orlików – powołania

27
Marzec
2015

Autor Redakcja

Kategoria U-11

MZPN

Sobota, 28.03.2015 – ĆWIERĆFINAŁ ORLIKÓW /przegrywający odpadają.

Zbiórka o godz. 9:40 w Hali Com Com Zone, ul.Ptaszyckiego 6.

Powołania : Jania Jakub, Karagiannakos Aleksander, Kutrzeba Bartosz, Madejski Jakub, Morgan Ian, Seweryn Bartosz, Tynor Stanisław, Wolak Bartłomiej, Wolak Szymon.

Zabieramy :  legitymację szkolną, czerwone getry treningowe, halówki, ochraniacze, wodę, zdrowe przekąski. Przyjeżdżamy w dresach wyjściowych.

Mecze 1/4 finału :

HALA COM-COM ZONE

8:15 – 8:40 – para 0- eliminacje :

BRONOWIANKA II Kraków –  UKS POBIERDR Paszkówka

HALA COM – COM – ZONE

9.00 – 9.25 Para: 1. BOREK I Kraków- zwycięzca pary 0

2. HALA Nr 2 (BYŁA hala WANDY)

9.00 – 9.25 Para: 2. KS PCIMIANKA Pcim – WIATR Ludźmierz

3. HALA COM – COM – ZONE

9.30 – 9.55 para: 3.KS TYMBARK- RKS GARBARNIA II Kraków

4. HALA Nr 2 (BYŁA hala WANDY)

9.30 – 9.55 para: 4.AS PROGRES I Kraków – MTS PIAST Skawina

5. HALA COM – COM – ZONE

10.00 – 10.25 para: 5. MKS KRAKUS NH I Kraków – KMITA I Zabierzów

6. HALA Nr 2 (BYŁA hala WANDY)

10.00 – 10.25 para: 6. AM CRACOVIA I Kraków – KS ARMATURA II Kraków

7. HALA COM – COM – ZONE

10.30 – 10.55 para: 7. TS WISŁA I Kraków – AS PROGRES II Kraków

8. HALA Nr 2 (BYŁA hala WANDY)

10.30 – 10.55 para: 8. UKS POGÓRZE Gdów – RKS GARBARNIA I Kraków

PÓŁFINAŁ ORLIKÓW /przegrywający odpadają

1. HALA COM – COM – ZONE

11.00 – 11.25 para 9 : – zwycięzca pary 4 – zwycięzca pary 5

2. HALA Nr 2 (BYŁA hala WANDY)

1100 – 11.25 para 11: – zwycięzca pary 3 – zwycięzca pary 6

3. HALA COM – COM – ZONE

11.30 – 11.55 para 10 : – zwycięzca pary 2 – zwycięzca pary 7

4. HALA Nr 2 (BYŁA hala WANDY)

11.30 – 11.55 Para 12: zwycięzca pary 1 – zwycięzca pary 8

Wygrywający rozgrywają finał w niedzielę.

Niedziela (29.03.) –Była Hala Wandy – ul.PTASZYCKIEGO 4 – FINAŁY

9.00 – 9.25 zwycięzca pary 9 – zwycięzca pary 12

9.30 – 9.55 zwycięzca pary 10 – zwycięzca pary 11

10.10 – 10.35  pokonany pary 9 – 12 i 10 – 11 o 3 miejsce

10.40 – 11.05  zwycięzca pary 9 – 12 i 10 – 11 o 1 miejsce

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x