2004: Tylko remis w starciu Wisły z Wisłą

Czerwiec
2017

Kategoria Aktualności / U-13

Wisła Kraków 2004

Niezbyt dobre wyniki odnosi ostatnio Wisła Kraków 2004. W sobotę podopieczni trenera Michała Jani podejmowali AP Wisła Czarny Dunajec i tylko zremisowali 3:3. Wszystkie bramki dla Białej Gwiazdy zdobył Patryk Kościółek.

Bardzo źle dla Białej Gwiazdy rozpoczęło się spotkanie. Już po 18. minutach goście prowadzili 2:0. Wiślacy, za sprawą Patryka Kościółka, wyrównali, ale przeciwnicy minutę po stracie bramki ponownie wyszli na prowadzenie. Wisła nie poddawała się i pięć minut przed końcem Kościółek ustalił wynik meczu. Tym samym niemal już pewne jest, że sezon wiślacy ukończą na trzecim miejscu. Mimo, że dopiero w maju ponieśli pierwszą ligową porażkę. W najbliższy weekend pojadą na turniej do Nowego Targu, gdzie zagrają w mocnym międzynarodowym turnieju. Sezon ligowy skończą 13 czerwca, przeciwko Tarnovii Tarnów.