2004: Pięć bramek Wisły w meczu z Progresem

12
Grudzień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

Wisła Kraków 2004

W sobotę na obiektach Com-Com Zone w Krakowie odbył się sparing pomiędzy Wisłą Kraków 2004, a AS Progres Kraków. Był to jeden z pierwszych sparingów obu drużyn na pełnowymiarowym boisku. Podopieczni trenera Michała Jani wygrali 5:2 po dwóch bramkach Bartosza Seweryna i Jakuba Niedbały oraz jednej Roberta Zaborowskiego.

Biała Gwiazda szybko wyszła na prowadzenie. Jużw pierwszych minutach po bardzo dobrej akcji całego zespołu Jakub Niedbała w sytuacji sam na sam minął bramkarza i zdobył pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie. W drugiej części gry wiślacy jeszcze szybciej zdobyli bramkę. Pomimo tego, że to Progres zaczynał grę od środka, Bartosz Seweryn przechwycił piłkę i zdobył drugą bramkę w tym spotkaniu. W późniejszych minutach przewaga Wisły nie malała, co udokumentowała kolejnymi trafieniami Niedbały, Seweryna oraz na zakończenie spotkania Roberta Zaborowskiego. Progres był w stanie odpowiedzieć tylko dwoma bramkami.

AS Progres Kraków – Wisła Kraków 2:5 (0:1)
Jakub Niedbała dwie, Bartosz Seweryn dwie, Robert Zaborowski

Wisła Kraków: Piotr Zagórowski – Kacper Filo, Robert Zaborowski, Dawid Kędziora, Bartosz Kutrzeba, Dominik Sambor, Jakub Niedbała, Dorian Gądek, Dominik Brewczyński, Bartosz Seweryn, Michał Opalski oraz Eryk Dudek, Łukasz Piechnik, Bartłomiej Wolak

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x