2004: Pewne zwycięstwo z Progresem

10
Wrzesień
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

WISŁA KRAKÓW 2004 U14B

Wczoraj trzy bramki dla rocznika 2001 zdobył Sławomir Chmiel, dzisiaj wyczyn starszego kolegi powtórzył Kacper Chełmecki. Znacząco przyczynił się do domowej wygranej z Progresem Kraków 4:1.

Nie brakowało po ostatnich meczach pochwał pod adresem drużyny trenera Tomasza Tchórza, która imponowała stylem gry. Jego podopieczni udowodnili, że te słowa były wymawiane nie bez przyczyny. Już od pierwszych minut znacząco mecz ożywił duet skrzydłowych Oliwier OczkowskiKacper Chełmecki. Chełmecki często urywał się obrońcom gości, ale pierwszą swoją bramkę zdobył akurat po zamieszaniu w polu karnym, gdy wpakował piłkę do pustej bramki. Goście ograniczali się do gry długimi podaniami, ale przyniosło to skutek w 22. minucie. Napastnik Progresu urwał się wiślackiej defensywie i uderzył pod poprzeczkę poza zasięgiem interweniującego Piotra Zagórowskiego. Przed przerwą ponowne prowadzenie Białej Gwieździe dał Chełmecki, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem był bezbłędny.

Po zmianie stron Wisła wciąż panowała nad boiskowymi wydarzeniami – mając piłkę przez większość czasu. Przyniosło to dwa trafienia. Po raz kolejny Chełmecki zakręcił obrońcami i z okolic 11. metra mocnym uderzeniem zdobył swoją trzecią bramkę. W doliczonym czasie gry czwartego gola dołożył wracający po kontuzji Bartosz Kutrzeba.

3. kolejka Małopolskiej Ligi Trampkarzy gr. 2
10 września, godz. 10:00, ul. Reymonta 22, Kraków
Wisła Kraków – AS Progres Kraków 4:1 (2:1)
Kacper Chełmecki 10′, 28′, 60′, Bartosz Kutrzeba 70′

Wisła Kraków 2004: Piotr Zagórowski – Kacper Filo, Dominik Sambor, Robert Zaborowski, Kacper Zborowski – Dorian Gądek, Mikołaj Zięba, Karol Tokarczyk – Oliwier Oczkowski, Dawid Kędziora, Kacper Chełmecki oraz Eryk Dudek, Szymon Kucharski, Bartosz Seweryn, Mateusz Popiela, Bartosz Kutrzeba, Kacper Przybyłko

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x