2004: Kolejny remis w lidze

24
Kwiecień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

WISŁA KRAKÓW 2004 U14B

Stałe fragmenty gry obróciły się przeciwko Wiśle Kraków 2004, która dwukrotnie obejmowała prowadzenie, ale też je traciła, w niedzielnym meczu przeciwko Progresowi Kraków. Wiślacy zremisowali 2:2.

Wisła do meczu 14. kolejki Małopolskiej Ligi Trampkarzy przystąpiła w najmocniejszym zestawieniu – do składu wrócili Kacper Chełmecki i Jakub Niedbała, którzy ostatnio występowali w starszej drużyny oraz Mariusz Kutwa, który wyleczył uraz i z ławki wspomógł w niedzielę kolegów.

Wiśle prowadzenie dał w 26. minucie Karol Tokarczyk, ale po trzech minutach Progres wyrównał, zdobywając bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Wisła w drugiej połowie przeważała, czego efektem była bramka w 50. minucie Kacpra Chełmeckiego, który przy pierwszym trafieniu zanotował asystę. Tego dnia jednak Progres szybko odrabiał straty. Pięć minut później gospodarze skutecznie egzekwowali rzut karny, po przypadkowym faulu Michała Opalskiego.

Ostatecznie obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów. Po 13 meczach Wisła ma 30 punktów, punkt mniej od Progresu i cztery od Garbarni, ale podopieczni trenera Tomasza Tchórza mają rozegrany jeden mecz mniej.

Trudno zaakceptować jest fakt, że realizując bardzo dobrze nasze zadania nie odnieśliśmy zwycięstwa. Jednak tak w piłce, jak i życiu zdarzają się sytuacje, w których jeden błąd potrafi zniweczyć wiele godzin trudów, które poświęca się, aby odnieść sukces. Na naszych twarzach jest jednak uśmiech, ponieważ do sposobu w jaki gramy wdrożymy wnioski z tego doświadczenia i będziemy jeszcze lepszą drużyną – powiedział po meczu trener Tomasz Tchórz.

Małopolska Liga Trampkarzy grupa 2, 14. kolejka
22 kwietnia, godz. 15:30, ul. Ptaszyckiego 6, Kraków
Progres Kraków – Wisła Kraków 2:2 (1:1)
Karol Tokarczyk 26′, Kacper Chełmecki 50′

Wisła Kraków: Eryk Dudek – Kacper Filo, Robert Zaborowski, Bartosz Kutrzeba, Kacper Zborowski – Mikołaj Zięba, Mateusz Popiela, Dorian Gądek – Jakub Niedbała, Karol Tokarczyk, Kacper Chełmecki oraz Mariusz Kutwa, Dawid Kędziora, Michał Opalski, Jakub Jania

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x