2004: Drugie zwycięstwo i show Niedbały

25
Sierpień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

bz06252016-8958

Dwa dni po zwycięskiej inauguracji sezonu Wisła Kraków 2004 wybrała się do Tarnowa na mecz z tamtejszym ZKS Unia. Podopieczni trenera Michała Jani po trzech golach Jakuba Niedbały pokonali miejscową Unię 3:1 i po dwóch meczach mają komplet punktów.

Wiślacy od początku ruszyli na rywala, mieli kilka bardzo dobrych sytuacji na strzelenie gola, jednak na otwierające trafienie musieli czekać aż do 19. minuty. Wtedy Jakub Niedbała otrzymał podanie od Roberta Zaborowskiego i lobem pokonał bramkarza gospodarzy. Tuż przed przerwą po rzucie wolnym zawodnikom Unii udało się wyrównać, jednak nie załamało to naszych zawodników. Od początku drugiej połowy Biała Gwiazda zaatakowała, już po czterech minutach objęła prowadzenie. Niedbała uderzeniem lewą nogą pokonał zasłoniętego bramkarza rywali. Na 8. minut przed końcem nasz napastnik skompletował hat-trick. Niedbała uderzeniem z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania na 3:1.

Jestem zadowolony z pomysłu i gry swoich podopiecznych, szczególności w pierwszych 20. minutach pierwszej i drugiej połowy. Cała drużyna bardzo mocno pracowała na to, aby strzelać gole. Cieszę się z tych trzech bramek, ale mam świadomość, że mogło ich paść dużo, dużo więcej. Jest dopiero początek sezonu, zawodnicy są głodni gry, więc nie odczuwali dużego zmęczenia związanego z grą co trzy dni – powiedział po meczu trener Michał Jania.

Małopolska Liga Młodzików, 2. kolejka
24 sierpnia, godz. 17:00, ul. Reymonta 22, Kraków
ZKS Unia Tarnów – Wisła Kraków 1:3 (1:1)
Jakub Niedbała 19′, 34′, 52′
Wisła Kraków: Szymon Kucharski – Patryk Kościółek, Bartosz Kutrzeba, Robert Zaborowski, Aleksander Karagiannakos – Jakub Jania, Jakub Niedbała, Michał Opalski, Karol Tokarczyk oraz Szymon Wolak, Bartosz Seweryn, Bartłomiej Wolak, Jakub Libura, Kacper Zborowski, Dawid Kędziora

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x