2004: Derby Krakowa dla Wisły!

01
Październik
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

baz10012016-8295

Dziewiąte już ligowe zwycięstwo Wisły 2004! W Derbach Krakowa zawodnicy trenera Michała Jani okazali się zdecydowanie lepsi od Cracovii i wygrali 5:1. Wiślacy po 15 minutach przegrywali 0:1, ale pokazali charakter i rozgromili odwiecznego rywala.

Derbowa fotogaleria Bartka Ziółkowskiego!

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście za sprawą strzału Łukasza Zawiły. Było to pierwsze i ostatnie celne uderzenie Cracovii. Tuż przed przerwą odpowiedział Bartosz Seweryn i był remis. Po zmianie połów strzelali już tylko wiślacy. Kolejno Jakub Niedbała, Karol Tokarczyk, Michał Opalski i Kacper Filo. Wisła po dziewięciu meczach ma komplet punktów i zdecydowanie przewodzi w tabeli Małopolskiej Ligi Młodzików.

baz10012016-8373

Nie jestem zadowolony z pierwszej połowy. Mimo, że stwarzaliśmy sobie sytuacje nie byliśmy w pełni zdeterminowani, żeby strzelać bramki. Po jedynym strzale Cracovii przegrywaliśmy 0:1, ale Bartek Seweryn przed przerwą wyrównał. W przerwie meczu przypomniałem chłopakom założenia, które sobie zakładaliśmy i mieliśmy znaczącą poprawę. Po zmianie stron lepiej realizowaliśmy pomysł na grę w meczu i dzięki temu strzeliliśmy cztery bramki, choć mogło być ich więcej. Brawo dla drużyny za pomysł na grę, szkoda, że jedyny strzał Cracovii na bramkę skończył się utratą bramki – podsumował spotkanie trener Michał Jania.

9. kolejka, Małopolska Liga Młodzików
1 października, godz. 11:00, ul. Reymonta 22
Wisła Kraków – Cracovia 5:1 (1:1)
Bartosz Seweryn 25′, Jakub Niedbała 33′, Karol Tokarczyk 35′, Michał Opalski 39′, Kacper Filo 59′

Wisła Kraków: Szymon Kucharski – Kacper Filo, Jakub Jania, Dawid Kędziora, Jakub Niedbała, Michał Opalski, Michał Raś, Bartosz Seweryn, Karol Tokarczyk, Robert Zaborowski, Kacper Zborowski oraz Szymon Wolak, Dorian Gądek, Bartosz Kutrzeba, Dominik Sambor i Bartłomiej Wolak

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x