2003/2004: Pewne kolejne ligowe zwycięstwa

Październik
2016

Kategoria Aktualności / U-13 / U-14

bz06252016-8566

We wtorek do ligowej rywalizacji stanęły dwie nasze drużyny. Rocznik 2003 zagrał z Krakusem Nowa Huta, z kolei rok młodsi zawodnicy zmierzyli się z ZSS Unia Tarnów. Były to udane mecze w których Wisła zdobyła sześć punktów.

W obu meczach pierwsze bramki padły po pół godzinie gry. W meczu Małopolskiej Ligi Trampkarzy Wisła 2003 długo nie mogła pokonać Oskara Witka, ale w 33. minucie, po samobójczym trafieniu jednego z gospodarzy, objęła w końcu prowadzenie. Po przerwie wiślakom już zdecydowanie łatwiej przychodziło strzelanie i Jakub Lorek, Mateusz Kulma oraz dwukrotnie Jan Rolski swoimi trafieniami dali swojej drużynie zwycięstwo 5:0. Po sześciu meczach Wisła 2003 jest wiceliderem ze stratą dwóch punktów do pierwszej Akademii Piłkarskiej 21.

W spotkaniu, które równolegle odbywało się przy Reymonta 22 do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Po zmianie stron w 36. minucie Karol Tokarczyk pokonał bramkarza tarnowian, a później w ciągu 12 minut dwie bramki zdobyli Jakub Libura i Michał Raś, co ostatecznie dało Wiśle 10. wygraną w tym sezonie.