2003: Zimny prysznic od Rakowa

10
Grudzień
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

BAZ11112017-7344

Kilku testowanych, młodszy bramkarz oraz szansa dla rezerwowych – tak wyglądała kadra meczowa Wisły 2003, która w sobotę udała się do Częstochowy na sparing z Rakowem.

Trenerzy z awansem w futsalu!

Mroźna aura towarzyszyła zmaganiom Białej Gwiazdy, która w kombinacyjnym składzie wyszła na Raków, który zajął drugie miejsce w grupie C Centralnej Ligi Juniorów U15. Testowanych było trzech zawodników, ponadto w bramce stanął rok młodszy Piotr Zagórowski, a szansę otrzymali również ci, którzy jesienią z różnych względów na boisku pojawiali się rzadziej.

I można powiedzieć, że ten eksperyment oblał egzamin. Częstochowianie udowodnili dlaczego zajęli wysokie miejsce w swojej lidze i wypunktowali błędy Białej Gwiazdy. Do przerwy prowadzili 2:0, a po zmianie stron podwoili wynik. Wiślacy starali się jakoś odpowiedzieć, wyróżniał się Jakub Lorek, który wykreował kilka okazji do stworzenia sytuacji, ale nie był to najlepszy dzień naszych zawodników. Podopieczni trenera Mateusza Stolarskiego słusznie musieli uznać wyższość rywali, a jesień zamkną w niedzielę sparingiem z juniorami młodszymi Garbarni Kraków.

Raków Częstochowa – Wisła Kraków 4:0 (2:0)

Wisła Kraków: Piotr Zagórowski – Maciej Tracz, Daniel Hoyo-Kowalski, Bartosz Ogłaza, Bartosz Markiewicz – Filip Olszanicki, Mateusz Kulma, Jakub Lorek – Michał Mirochna, Krystian Kuchnia, Konrad Majerski oraz Kamil Sanojca, Mateusz Kaleta, Dawid Dąbrowski

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x