2003: Wysoka wygrana z Progresem na koniec rundy

06
Listopad
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

2003-kopiowanie

W ostatnim tegorocznym meczu Małopolskiej Ligi Trampkarzy AS Progres Kraków podejmował u siebie Wisłę Kraków 2003. Wiślacy pewnie weszli w ten mecz i ostatecznie wygrali 5:0. Po dwie bramki strzelili Bartek Markiewicz i Jan Rolski. Jedną bramkę dołożył Kamil Oleś.

Wiślacy zakończyli rundę jesienną na drugim miejscu, ze stratą dwóch punktów do Akademii Piłkarskiej 21 Kraków. W jedenastu meczach zwyciężali dziewięciokrotnie, zaliczając też dwa remisy – 1:1 z AP 21 i 2:2 z Sokołem Stary Sącz.

Zdominowaliśmy kompletnie przeciwnika. Byliśmy lepsi, cieszę się, że dzisiaj szansę dostały osoby, które ostatnio mniej grały i ją wykorzystały. Kończymy rundę z dziewięcioma zwycięstwami i dwoma remisami, których szkoda. Myślę, że mamy dużo pracy nad naszym stylem gry, ale powoli zaczynają chłopaki rozumieć grę po 11. Trzeba też pamiętać, że ci zawodnicy wygrali Wiślacką Olimpiadę. Ale jeżeli mówimy o sobie, że jesteśmy najlepsi w Małopolsce i że chcemy być najlepsi w Polsce to w lidze powinniśmy być na pierwszym miejscu w tabeli. Zimą zagramy m.in sparingi z Rakowem Częstochowa, Jagiellonią Białystok, Motorem Lublin czy Zagłębiem Lubin, żeby ten poziom stale podnosić. Dobrze, że są w lidze dwie drużyny Sokół i Akademia Piłkarska 21, które z nami nawiązują rywalizację, ponieważ to stymuluje do rozwoju – podsumował mecz oraz rundę jesienną trener Mateusz Stolarski.

11. kolejka, Małopolska Liga Trampkarzy
5 października, godz. 12:00, Kraków
AS Progres Kraków – Wisła Kraków 0:5
Bartosz Markiewicz 2, Jan Rolski 2, Kamil Oleś

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x