2003: Wisła wygrywa w Białej i wysuwa się na prowadzenie

30
Maj
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

BAZ11112017-7260

Ależ powrót na pozycję lidera! Bramka Krystiana Kuchni na trzy minuty przed końcem meczu dała Wiśle Kraków zwycięstwo 2:1 z TOP 54 Biała Podlaska. Dzięki temu podopieczni trenera Mateusza Stolarskiego zostali liderem grupy D CLJ U15.

Obóz piłkarski Akademii Techniki Indywidualnej!

Wynik zaległego meczu w ramach 7. kolejki po pół godzinie gry otworzył Aleksander Buksa. Gospodarze wyrównali po dziesięciu minutach drugiej połowy. Wisła jednak ponownie zagrała do końca, i tak jak w sobotę, strzeliła bramkę w końcówce. Na listę strzelców wpisał się Krystian Kuchnia.

Trzy punkty zdobyte w najdalszej w tym sezonie delegacji sprawiają, że Wisła objęła prowadzenie w tabeli grupy D Centralnej Ligi Juniorów U15. Nasi zawodnicy mają punkt przewagi nad Motorem Lublin i trzy nad Akademią Piłkarską 21. W najbliższej kolejce Wisła uda się do Krosna, gdzie zmierzą się z Karpatami. Motor zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz, a AP 21 śladami Białej Gwiazdy pojedzie do Białej Podlaski.

Centralna Liga Juniorów U15 grupa D, 7. kolejka
30 maja, godz. 12:00, Biała Podlaska
AP TOP 54 Biała Podlaska – Wisła Kraków 1:2 (0:1)
Aleksander Buksa 30′, Krystian Kuchnia 77′

Wisła Kraków (wyjściowy skład): Oskar Witek – Filip Leśniak, Bartosz Ogłaza, Patryk Warczak, Konrad Majerski – Filip Olszanicki, Daniel Hoyo-Kowalski, Jakub Lorek – Krystian Kuchnia, Aleksander Buksa, Kamil Sanojca.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x