2003: Wisła ogrywa kielecką Koronę 8:0!

19
Grudzień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

2003-kopiowanie

Miejmy nadzieję, że jaki ostatni mecz taki cały rok! W sobotnim sparingu rozegranym przy ul. Koletek 20 Wisła Kraków 2003 pokonała Koronę Kielce aż 8:0. Drużyna z województwa świętokrzyskiego nie miała żadnych szans z Białą Gwiazdą!

Zakoczyliśmy cykl sparingów w tym roku z czołowymi zespołami danego województwa. Dzisiaj widać było dużą różnicę pomiędzy oboma zespołami. Jestem zadowolony z wyniku ponieważ dokumentuje on naszą bardzo dużo przewagę. Patrząc na swój zespól po pierwszym półroczu sezonu uważam, że od momentu naszych pierwszych spotkań w jedenastu na boisku widać duże zmiany na plus. Wynikać one mogą z rywalizacji jaka panuje w zespole, która korzystnie wpływa na wszystkich zawodników. Na pewno poostaje niesmak w postaci tego, że nie jesteśmy liderem w swojej lidze – uważam że jest to naszym obowiązkiem ponieważ chłopaki pracują na bardzo wysokim poziomie na treningach i zasługują na to aby być na szczycie. Jednocześnie ta sytuacja motywuje nas na nowy rok i daje duży bodziec do pracy ponieważ jest jasno określony cel tego zespołu – podsumował sparing i ostatnie miesiące trener Wisły Mateusz Stolarski.

SMS Gimnazjum nr 19 z odziałami Wisły Kraków 2003 – Korona Kielce 8:0 (5:0)
zawodnik testowany 3, Mateusz Kulma, Bartosz Markiewicz, Maciej Tracz, Jan Rolski Bartosz Pietruszka

Wisła Kraków: Patryk Zapała – Filip Leśniak, Patryk Warczak, Daniel Hoyo-Kowalski, Karol Włodarski – Bartosz Markiewicz, Mateusz Kulma, Mateusz Gniecki, zawonik testowny – Kamil Oleś oraz Kasper Burkat, Filip Olszanicki, Kamil Sanojca, Jan Rolski, Bartosz Pietruszka, Mikołaj Tracz, Patryk Fundament

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x