2003: Stałe fragmenty gry dla Jagiellonii

13
Marzec
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

Wisła-Kraków-Jagielonia-Białystok-85

Podzielony na tercje mecz rozegrała w niedzielę szkolna drużyna Wisły Kraków 2003. Podopieczni trenera Mateusza Stolarskiego podejmowali przy ul. Winnickiej 40 Jagiellonię Białystok. Goście zaczęli dobrze bo po godzinie gry prowadzili już 3:0, ale wiślacy w ciągu 30 minut odrobili dwie bramki. Na więcej jednak zabrakło czasu.

Kolejny piłkarski weekend za nami. Zawodnicy mogli rozegrać wartościowy sparing z ekstraklasową drużyną, jednak po tym meczu odczuwamy lekki niedosyt. Zespół z Białegostoku pozytywnie zaskoczył nas swoją postawą, dzięki temu stworzyło się świetnie widowisko. Szkoda straconych bramek ponieważ nie możemy wszystkich tracić po stałych fragmentach gry. Na pewno musimy popracować nad tym elementem w obronie. Szkoda, że nie do końca udała nam się pogoń w ostatniej tercji, ale było na co popatrzeć. Nie mogę być w pełni usatysfakcjonowany, ponieważ przegraliśmy to spotkanie natomiast cieszy mnie, że mój zespół pokazał charakter i niesamowitą determinację goniąc wynik – gdybyśmy byli trochę skuteczniejsi śmiało moglibyśmy pokusić się o co najmniej remis. Zawsze staram się chwalić cały zespół ponieważ wiem, że każdy z tych chłopaków pracuje tak samo na wynik spotkania jak ci którzy asystują i strzelają bramki. Myślę jednak że trzeba tutaj wyróżnić strzał Filipa Leśniaka ponieważ zawsze staram się wmawiać zawodnikom, że ryzyko daje niesamowite przywileje i właśnie dzięki podjęciu ryzyka, Filip strzelił bardzo ładna bramkę – podsumował spotkanie trener Mateusz Stolarski.

SMS Gimnazjum nr 19 z odziałami Wisły Kraków 2003 – Jagiellonia Białystok 2:3 (0:1, 0:2)
Wisła:Eryk Dudek – Patryk Warczak, Daniel Hoyo-Kowalski, Patryk Fundament, Bartłosz Markiewicz – Filip Leśniak, Mateusz Kulma, Bartosz Pietruszka, Kamil Sanojca – Jan Rolski, Jakub Lorek oraz Kasper Burkat, Maciej Tracz, Filip Olszanicki, Karol Włodarski, Krystian Kuchnia, Szymon Gołąb, Mateusz Kaleta, Kamil Oleś i Mateusz Gniecki

Wisła-Kraków-Jagielonia-Białystok-70

Wisła-Kraków-Jagielonia-Białystok-47

fot. CFsport

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x