2003: Kolejne występy Buksy i Hoyo-Kowalskiego w kadrze

Maj
2018

Kategoria Aktualności / U-15

buksa i hoyo-kowalski powołąni do kadry

Zwycięstwo i remis zanotowała reprezentacja Polski do lat 15 w sparingowym dwumeczu z Estonią. W obu spotkaniach wystąpili nasi zawodnicy, Daniel Hoyo-Kowalski i Aleksander Buksa.

Pierwsze spotkanie odbyło się 15 maja. Zarówno Buksa, jak i Hoyo-Kowalski, wyszli w pierwszym składzie. Środkowy rozegrał całe spotkanie, natomiast napastnik został zmieniony w przerwie. Polacy ten mecz zremisowali 2:2. Dwa dni później odbył się rewanż, w którym przewaga naszej reprezentacji zarysowała się od samego początku. Wygrali 6:0, a w pierwszym składzie wybiegł Hoyo-Kowalski, który ponownie rozegrał 80 minut. W drugiej połowie na boisku pojawił się Buksa.

Polska – Estonia 2:2 (1:1)