2003: II połowa daje Wiśle trzy punkty

22
Październik
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

bz08262016-5016

Wisła 2003 przeważała w Chrzanowie od pierwszej do ostatniej minuty, ale dopiero w drugiej połowie udokumentowała to bramkami. Ostatecznie podopieczni trenera Mateusza Stolarskiego pokonali miejscowy Fablok 4:0.

Do przerwy Wisła mimo przewagi miała problemy z dobrze spisującą się defensywą Fabloka. Nasi zawodnicy starali się grać przede wszystkim skrzydłami, ale nie dawało to oczekiwanych rezultatów. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. Siedem minut po wznowieniu gry Karol Włodarski zbiegając z prawego skrzydła wyłożył Danielowi Hoyo-Kowalskiemu piłkę na skraj pola karnego, a ten tuż po przyjęciu posłał ją obok słupka bramki chrzanowian. Chwilę później mógł podwoić swój dorobek, ale zmarnował, wywalczonego przez Włodarskiego, karnego. Wisła nie odpuszczała i kolejne okazje były kwestią czasu. Bramka na 2:0 padła jednak nie po składnej akcji, a błędzie gospodarzy przy wyprowadzaniu piłki. Jeden z obrońców nabił Włodarskiego, a piłka wtoczyła się za linię bramkową obok zaskoczonego bramkarza. Trzy minuty później Filip Leśniak dograł do niepilnowanego na dziesiątym metrze od bramki Mateusza Gnieckiego, a ten skierował piłkę obok obrońców do opuszczonej przez bramkarza bramki. Wynik zamknął Kamil Oleś, który skorzystał z ładnej wymiany podań Filipa Olszanickiego i Hoyo-Kowalskiego. Oleś, mijając obrońcę gospodarzy, wpadł w pole karne i zmylił bramkarza strzelając przy bliższym słupku. Po tym strzale sędzia zakończył to spotkanie i ostatecznie Wisła 2003 pokonała w 9. kolejce Małopolskiej Ligi Trampkarzy Fablok Chrzanów 4:0 i przynajmniej do jutra zajmuje pozycję lidera Małopolskiej Ligi Trampkarzy.

9. kolejka, Małopolska Liga Trampkarzy
22 października, godz. 11:30, Balin (k. Chrzanowa)
Fablok Chrzanów – Wisła Kraków 0:4 (0:0)
Daniel Hoyo-Kowalski 42′, Karol Włodarski 49′, Mateusz Gniecki 52′, Kamil Oleś 70′

Wisła Kraków: Wiktor Skrzyński – Karol Włodarski, Mateusz Kulma, Patryk Fundament, Kamil Sanojca – Maciej Łabuz, Bartosz Pietruszka, Jakub Lorek, Daniel Hoyo-Kowalski, Mateusz Gniecki – Jan Rolski oraz Filip Leśniak, Filip Olszanicki, Krystian Kuchnia, Dawid Dąbrowski, Mateusz Kaleta, Kamil Oleś

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x