2002: Występy Masnego i Chmiela w reprezentacji Polski

Luty
2017

Kategoria Aktualności / U-15

baz10012016-7747

Wczoraj rozpoczęła się konsultacja szkoleniowa reprezentacji Polski do lat 15. W Woli Chorzelowskiej stawili się dwaj zawodnicy Wisły Kraków 2002, Kacper Masny i Sławomir Chmiel. Piątek był dniem sparingów.

Czwartek poświęcony był treningom, natomiast w piątek nasi reprezentanci rozegrali dwa mecze towarzyskie ze starszymi rywalami – w pierwszym pokonali Stal Mielec 2:0, a w drugim zremisowali z Akademią Piłkarską 21 2:2. Pełny występ przeciwko drużynie z Podkarpacia zanotował Kacper Masny i pomógł kadrze odnieść zwycięstwo, wywalczając rzut karny przy stanie 0:0. Sławomir Chmiel wszedł na końcówkę, a więcej minut zagrał w popołudniowym meczu, który rozpoczął od drugiej połowy. Masny wszedł na ostatni kwadrans. Obu naszym zawodnikom gratulujemy udanych występów!

Zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej kończy się jutro i zawodnicy rozjadą się do swoich domów.