2002: Remis ze Śląskiem Wrocław

16
Listopad
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16

BAZ11152017-8080

Wymagający sparing rozegrała wczoraj Wisła Kraków 2002. Podopieczni trenera Adriana Filipka podjęli rówieśników Śląska Wrocław, który tydzień temu potrafił ograć Zagłębie Lubin. W meczu przy ul. Koletek 20 padł remis 2:2.

Galeria z meczu autorstwa Bartka Ziółkowskiego

Trener Adrian Filipek w dalszym ciągu nie może korzystać z kilku swoich zawodników – z powodu urazu pauzuje Kacper Wydra, który przed meczem otrzymał nagrodę KURO Piłkarza Października, a w Irlandii na zgrupowaniu reprezentacji Polski przebywa Aleksander Buksa. Wciąż kontuzjowany jest też Jakub Szumera.

BAZ11152017-8114

Spotkanie lepiej rozpoczęli wrocławianie, którzy po dziesięciu minutach prowadzili 1:0 – skrzydłowy Śląska zwiódł Jakuba Banasika i dorzucił idealnie na głowę napastnika, który z pięciu metrów nie dał szans Szymonowi Gochowi na skuteczną interwencję. Wiślacy przed przerwą wyrównali po strzale z rzutu wolnego Patryka Pischingera. Goście w ostatniej akcji pierwszej połowy ponownie wyszli na prowadzenie, po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym, ale ostatnie słowo należało do Wisły. Konrad Konik posłał idealną piłkę do Daniela Muniaka, który wykończył akcję golem.

fuTSal wraca na Reymonta 22!

Graliśmy z mocną w Polsce drużyną i uważam że był to dla nas wymagający sprawdzian. Z przebiegu meczu bramkowy remis jest sprawiedliwym wynikiem. Śląsk dysponował bardzo dużą siłą w ataku, my dobrze zagraliśmy jako zespół. Cieszę się, że mimo iż dwa razy goniliśmy wynik konsekwentnie realizowaliśmy swój plan na mecz. Może pod koniec wkradło się trochę chaosu w poczynania obu drużyn. Jesteśmy po ciężkiej rundzie jesiennej, w której uważam że dużo mogliśmy się nauczyć jako jednostki i jako zespół – podsumował spotkanie trener Adrian Filipek.

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 2:2 (1:2)
Patryk Pischinger 30′, Daniel Muniak 56′

Wisła Kraków: Szymon Goch – Patryk Pischinger, Jakub Zima, Konrad Konik, Jakub Banasik – Aleks Leśniak, Wiktor Szywacz, Szymon Nocoń – Daniel Muniak, zawodnik testowany, Sławomir Chmiel oraz Jakub Kulig, Bartłomiej Fluda, Daniel Wolak, Bartłomiej Gierek, zawodnik testowany

BAZ11152017-8069

BAZ11152017-8118

BAZ11152017-8140

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x