2002: Po obozie turniej w Zagrzebiu

29
Lipiec
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16

aaa

Bardzo wysoko poprzeczkę przed Wisłą Kraków 2002 zawiesi początek sezonu. Podopieczni trenera Adriana Filipka rano wyruszyli do Przeworska na obóz, gdzie w spokoju mają przygotować się do zbliżających się wyzwań.

Nasi zawodnicy, wzorem z rocznika 2001 z poprzedniego sezonu, wystąpią w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych, gdzie większość drużyn będzie składała się z zawodników rok starszych. Jednak przed drużyną, która w trzech poprzednich sezonach triumfowała w małopolskich rozgrywkach nie ma rzeczy niemożliwych. Najpierw jednak przygotowania w Przeworsku. W ciągu siedmiu dni wiślacy będą trenować dwa razy dziennie, w planach zajęcia taktyczne oraz siłowe. Wisła rozegra też dwa sparingi – przeciwko Resovii Rzeszów i SMS Jarosław. Dzień po powrocie do Krakowa nasza drużyna podejmie rok starszy Widzew Łódź.

Duże wyzwanie czeka nie tylko w Małopolsce, ale też w… Zagrzebiu. W dniach 18-20 sierpnia rocznik 2002 wystąpi w 4. międzynarodowym memoriał Mijo Etlinger, który organizowany jest przez NK Lokomotiva Zagreb, klub współpracujący z naszą Akademią. W rozgrywkach udział weźmie osiem drużyn. Grupowymi rywalami Białej Gwiazdy będą gospodarze, rumuński CFR Cluj oraz włoskie Sassuolo US. W drugiej grupie zagrają reprezentacja Chorwacja do lat 16, MSK Żilina, Honved Budapeszt oraz Viktoria Pilzno. Już nie możemy się doczekać!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x