2002: Obiecali i zrobili to! Osiem goli w meczu z Akademią Piłkarską 21

27
Sierpień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

bz08202016-3392

Mało kto mógł się spodziewać, że po pierwszej połowie mecz skończy się takim rezultatem. Wisła Kraków na inaugurację Małopolskiej Ligi Trampkarzy rozgromiła Akademię Piłkarską 21 8:0. Sześć bramek zaliczył Adrian Mirecki.

Spotkanie można było określić mianem do jednej bramki. Boiskowe wydarzenia charakteryzowało to, że do przerwy gospodarze nie wychodzili z własnej połowy, a po przerwie z pola karnego. Do przerwy było tylko 1:0 po akcji całego zespołu i lobie Adriana Mireckiego, ale po zmianie stron podopieczni trenera Adriana Filipka, a w szczególności Mirecki, wzięli się za strzelanie. Ostatecznie po jego sześciu trafieniach i pojedynczych Kacpra Masnego i Adama Warmuza wiślacy, jak na mistrzów przystało, wygrali to spotkanie 8:0. Co ciekawe, w piątek powołania do reprezentacji Polski otrzymało ośmiu zawodników Wisły i trener Filipek stwierdził, że skoro ma ośmiu kadrowiczów to powinni oni wygrać 8:0. I słowa dotrzymał.

1. kolejka, Małopolska Liga Trampkarzy 2002
27 sierpnia, godz. 10:00, ul. Winnicka 44, Kraków
Akademia Piłkarska 21 – Wisła Kraków 0:8 (0:1)

Wisła Kraków: Bartosz Matoga, Wiktor Martuszewski, Jakub Zima, Patryk Pischinger, Kacper Masny, Aleks Leśniak, Wiktor Szywacz, Michał Supel, Daniel Muniak, Adrian Mirecki, Sławomir Chmiel oraz Szymon Goch, Adam Warmuz, Jakub Kulig, Jakub Nazimek

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x