2002: miniEURO Wisła CUP w weekend!

25
Maj
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

mini_euro_2017_1200x800_pop

Po raz kolejny europejska piłka zawita na Reymonta 22. W sobotę rusza druga edycja miniEURO Wisła CUP. Na obiektach treningowych Akademii rywalizować będą drużyny z czterech państw. Turniej organizowany jest przy współpracy z Urzędem Miasta Krakowa.

Turniej rozpocznie się w sobotę o godz. 9:30, a zakończy dzień później meczem Polska – Ukraina. Ceremonia zakończenia przewidziana jest na godzinę 13:00 podczas organizowanego przez Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków Dnia Dziecka z Wisłą Kraków. w miniEURO Wisła CUP wystąpią zawodnicy z rocznika 2002. Celem rozgrywek jest promocja sportu wśród krakowskiej młodzieży oraz stawianie zawodników Białej Gwiazdy przed szansą rywalizacji z najlepszymi akademiami w swoich krajach. W turnieju wystąpią cztery drużyny, które będą reprezentowały swoje państwa: Słowacja, Czechy, Ukraina i Polska. Rozegranych zostanie sześć spotkań – systemem ligowym „każdy z każdym”, cztery mecze w sobotę, dwa w niedzielę.

Przypomnijmy, że tytułu bronią Ukraińcy, którzy rok temu okazali się lepsi od Chorwatów i Polaków, reprezentowanych przez rocznik 2001. Kolejne miejsca wtedy zajęły: Słowacja, Węgry i Białoruś. Relacja z ubiegłego roku TUTAJ

Serdecznie zapraszamy na turniej, który jest elementem Krakowskiego Festiwalu Piłkarskiego. Szczegóły poniżej:

mini_euro_2017_plan

kadra_mini_euro_2017

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x