2001: Remis w Skotnikach

30
Październik
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16

2001-kopiowanie

Mimo dobrych okazji Wisła Kraków 2001 zremisowała z Akademią Piłkarską 21 0:0 i przed ostatnią kolejką nie ma już szans na awans do makroregionu. Niewątpliwie jednak postawa podopiecznych trenera Marcina Pluty to jedno z większych zaskoczeń jesieni. Dobra robota!

Do tego meczu Wisła 2001 podchodziła z myślą o wygranej, żeby móc jeszcze namieszać w fazie finałowej Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Przeciwnik nie należał do łatwych, ponieważ Akademia wygrywając mogła już sobie zapewnić grę na wiosnę w makroregionie. W sobotę jednak więcej z gry mieli nasi zawodnicy, ale zawodziła skuteczność. Pierwsza odsłona gry należała do wyrównanych – obie ekipy dochodziły do swoich nielicznych sytuacji, ale wynik nie ulegał zmianie. W drugich 40 minutach wiślacy przejęli kontrolę nad meczem, ale marnowali dobre sytuacje. Między innymi dwukrotnie obili poprzeczkę bramki gospodarzy, raz robiąc to z dwóch metrów. Ostatecznie Wisła Kraków 2001 zremisowała z Akademią Piłkarską 0:0 i to ci drudzy są bliżej gry w makroregionalnej lidze.

8. kolejka, Małopolska Liga Juniorów Młodszych
29 października, godz. 11:00, ul. Winnicka 40
Akademia Piłkarska 21 Kraków – Wisła Kraków 0:0

Wisła Kraków: Kamil Broda – Adrian Gałka, Dawid Jampich, Kamil Pachel (52′ Jakub Zawada), Szymon Windys – Michał Cienkosz (60′ Maciej Grojec), Grzegorz Janiczak, Jakub Janik, Kamil Bentkowski (60′ Arkadiusz Kasia), Damian Korczyk – Kacper Durda (50′ Jan Dziadkowiec)

tabela

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x