2001: Pogrom na Garbarni! Wisła bliska dwucyfrówki

25
Wrzesień
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

WISŁA KRAKÓW 2001 - U17

Patrząc na tabelę nikt nie spodziewał się, że Wisła tak łatwo poradzi sobie w sobotę z Garbarnią Kraków w 9. kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Już po kwadransie drużyna trenera Marcina Pluty prowadziła 4:0, a ostatecznie wygrała 9:2.

Było to spotkanie, które Wiślacy zaczęli ofensywnie i już w pierwszej minucie bramkę mógł zdobyć Sławomir Chmiel, ale ostatecznie na trafienie trzeba było poczekać 120 sekund, gdy właśnie Chmiel popisał się indywidualną akcją i dograł do Jana Dziadkowca. Napastnik Wisły podobnie jak w środę skompletował hattricka. Dwie bramki dołożył Grzegorz Janiczak, po jednej Michał Cienkosz, Kacper Durda i Jakub Kościelniak, a ostatnią – dziewiątą – strzelił wracający po kontuzji i do swojego rocznika Damian Korczyk.

Wiślacy plasują się na drugim miejscu w tabeli i mają tyle samo punktów co Progres Kraków, a jeden więcej od Sandecji Nowy Sącz i Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, z tą różnicą, że wszystkie te drużyny rozegrały mecz mniej.

9. kolejka Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych
23 września, godz. 13:30, ul. Rydlówka 23, Kraków
Garbarnia Kraków – Wisła Kraków 2:9 (1:6)
Jan Dziadkowiec 3′, 14′, 36′, Grzegorz Janiczak 9′, 29′, Michał Cienkosz 12′, Kacper Durda 53′, Jakub Kościelniak 76′, Damian Korczyk 79′

Wisła Kraków: Maciej Kantyka – Adrian Gałka, Kamil Pachel, Michał Zając, Szymon Windys – Michał Cienkosz, Kamil Bentkowski, Dariusz Partyka, Sławomir Chmiel – Grzegorz Janiczak, Jan Dziadkowiec oraz Damian Korczyk, Jan Sejdak, Dawid Jampich, Kacper Durda, Jakub Kościelniak, Wojciech Ruśniak, Jakub Zawada

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x