2001: Karpaty Krosno lepsze od osłabionej Wisły

10
Grudzień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16

2001-kopiowanie

Po, jak przyznał trener Marcin Pluta, słabym meczu, Wisła Kraków 2001 przegrała w sparingu z Karpatami Krosno. Jedyną bramkę dla wiślaków zdobył Kacper Durda.

Już o 9.30 na boisko przy ul. Koletek 20 wyszli zawodnicy z Krakowa i Krosna. Spotkanie nie należało do najlepszych w wykonaniu Wisły, co też pokazywał wynik do przerwy. Karpaty po bramce w ostatniej minucie prowadziły 1:0. Po zmianie stron gra podopiecznych trenera Pluty nieco się poprawiła, ale to bramkę zdobyli goście. Przed końcem meczu honorowe trafienie zaliczył Kacper Durda, który wykorzystał dogranie Jana Dziadkowca.

Przegraliśmy po słabym meczu, tak trzeba sprawę postawić. Mieliśmy bardzo dużo niecelnych podań i nie mogliśmy złapać rytmu. Graliśmy niechlujnie, zupełnie nie jak ta drużyna. Wiadomo, że część chłopaków poszła na sparing rocznika 2000, „Kori” do CLJ, ale nie powinno to wpływać na naszą grę. Z drugiej strony dostaliśmy odpowiedź kto jest gotowy na granie, a kto nie. Pierwsza połowa była bardzo słabo piłkarsko, druga już lepsza, wyszliśmy wyżej, mieliśmy swoje sytuacje. Przeciwnikowi jednak oddać trzeba, że potrafił skontrować i zasłużenie wygrał. Karpaty postawiły wysoko poprzeczkę – podsumował spotkanie trener Marcin Pluta.

Wisła Kraków – Karpaty Krosno 1:2 (0:1)
Kacper Durda

Wisła Kraków: Kamil Broda – Jakub Zawada, Kamil Pachel, Dawid Jampich, Jakub Kościelniak – Kamil Bentkowski, Piotr Buczek, Bartosz Główczyk, Maciej Grojec, zawodnik testowany – zawodnik testowany oraz Szymon Tokarz, Klaudiusz Kaczkowski, Michał Zając, Jan Dziadkowiec, Szymon Windys, Arkadiusz Kasia, Jan Dziadkowiec, Kacper Durda i Wojciech Ruśniak

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x