2001: Hattrick Dziadkowca i zwycięstwo z Sołą

21
Wrzesień
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

BAZ08232017-6053

Bez problemów Wisła 2001 pokonała Sołę Oświęcim w 8. kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Hattrickiem, ale i niewykorzystanym karnym, w tym meczu popisał się Jan Dziadkowiec.

Wiślacy po słabszym występie w Nowym Sączu szybko miała okazję do rehabilitacji, bo już podczas środowej 8. kolejki (grała cała liga oprócz meczu Wisły 2002, która na prośbę Unię Tarnów zgodziła się przesunąć termin spotkania o 7 dni) MLJM. Udało się, choć gdy po 22. minutach wiślacy prowadzili 3:0, to wydawać się mogło, że mecz zakończy się wyższym wynikiem. Do przerwy po dwóch bramkach Michała Cienkosza i jednej Jana Dziadkowca było 3:1. Po zmianie stron bramki strzelał już tylko Dziadkowiec, w tym jedną przewrotką.

Wiślacy odrobili trzy punkty do Sandecji Nowy Sącz (tracą dwa punkty), która przegrała z Progresem Kraków 0:3. Drużyna z Huty jest liderem ligi z przewagą trzech punktów nad Wisłą.

8. kolejka Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych
20 września, godz. 14:00, ul. Koletek 20, Kraków
Wisła Kraków – Soła Oświęcim 5:1 (3:1)
Jan Dziadkowiec 7′, 51′, 55′, Michał Cienkosz 21′, 22′

Wisła Kraków: Kamil Broda – Adrian Gałka, Kamil Pachel, Dawid Jampich, Jakub Kościelniak – Grzegorz Janiczak, Kamil Bentkowski, Dariusz Partyka, Sławomir Chmiel, Michał Cienkosz – Jan Dziadkowiec oraz Maciej Kantyka, Jan Sejdak, Kacper Durda, Bartosz Główczyk, Wojciech Ruśniak, Szymon Windys, Michał Zając

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x