2001: Derbowy remis z rok starszą Cracovią

27
Sierpień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16

bz06122016-6723

Po bardzo dobrym meczu Wisła Kraków 2001 zremisowała w derbach z Cracovią 0:0. Zawodnicy trenera Marcin Pluty z rok starszym przeciwnikiem zagrali bardzo dobrze w defensywie.

Po udanej inauguracji sezonu i zwycięstwie nad Dunajcem Ostrowsko przed wiślakami były dwa ważne mecze: derbowe z Cracovią i prestiżowe z silnym Progresem Kraków. I pierwszy z nich, dzięki dobrej grze w defensywie, zakończył się bezbramkowym remisem. W środę wiślacy podejmą Progres.

Przede wszystkim mecz walki, dużo piłek przebijanych, mieliśmy problem, żeby wykonać trzech-czterech podań, ale jestem zadowolony z gry w defensywie ponieważ Cracovia oprócz dwóch sytuacji, w których Kamil Broda nam wybronił, nie zagroziła więcej. Nie mieliśmy stuprocentowych sytuacji, ale były dobrze zapowiadające, ale brakowało odpowiedniej decyzji. Dla chłopaków na pewno będzie to motywujące, że na ciężkim terenie, z rok starszym przeciwnikiem zagrali bardzo dobre spotkanie i mam nadzieję, że to zaprocentuje w przyszłości – podsumował spotkanie trener Marcin Pluta.

2. kolejka, Małopolska Liga Juniorów Młodszych
27 sierpnia, godz. 10:30, ul. Wielicka 101, Kraków
Cracovia – Wisła Kraków 0:0

Wisła Kraków: Kamil Broda – Adrina Gałka, Kamil Pachel, Tomasz Kolendowski, Szymon Windys – Kamil Bentkowski (41′ Jan Dziadkowiec), Kuba Janik, Grzegorz Janiczak – Damian Korczyk (79′ Kuba Kościelniak), Michał Cienkosz, (50′ Maciej Grojec), Kacper Durda (70′ Michał Zając)

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x