2000: Tylko remis z Hutnikiem

08
Wrzesień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

akademia pilkarska wisla krakow logo rgb

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie 5. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych pomiędzy Wisłą Kraków, a Hutnikiem Nowa Huta. Wiślacy mieli przewagę, ale nie potrafili jej wykorzystać. Wiślacy spadli w tabeli na drugie miejsce.

Graliśmy dobry mecz, mieliśmy go pod kontrolą cały czas. Pierwsza bramka wynikła z tego, że nasz zawodnik był faulowany, ale żeby nie zrzucać winy na sędziego, strata z naszego błędu w środku pola. Po bramce tworzyliśmy sytuację za sytuacją, panowaliśmy nad posiadaniem piłki. Graliśmy na boisku, które nie powinno zostać dopuszczone do gry, ale okej. Graliśmy w piłkę bardzo dobrze, mieliśmy przed przerwą szansę na trzecią bramkę, która prawdopodobnie skończyłaby mecz. Po przerwie strzeliliśmy tę bramkę, ale sędzia odgwizdał spalonego, którego nie było. Później jeden stały fragment gry, zamieszanie w polu karnym, piłka odbiła się od tej krzywej murawy i wpadło. Mieliśmy 20 minut do końca, graliśmy konsekwentnie, ale żadnej nie udało się strzelić. Jeżeli gralibyśmy 50 takich meczów, to wygralibyśmy 49 z nich – podsumował spotkanie trener Goncalo Feio.

5. kolejka, Małopolska Liga Juniorów Młodszych grupa 2
7 września, godz. 13:00, ul. Ptaszyckiego 6, Nowa Huta
Hutnik Nowa Huta – Wisła Kraków 2:2 (1:2)
Filip Handzlik 33′, Karol Rak 39′

Wisła Kraków: Patryk Pawela – Franciszek Wróblewski, Kacper Pandyra, Dawid Pasternak (50′ Błażej Skórski), Waldemar Luberda (57′ Kacper Romańczuk) – Filip Handzlik, Szymon Jeziorski, Wojciech Kokoszewski (41′ Jakub Jędras), Patryk Plewka, Karol Rak, Daniel Morys (57′ Kamil Radłowski)

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x