2000: Patryk Plewka i Kacper Laskoś z powołaniami na konsultację kadry

23
Maj
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

Kacper Laskoś i Patryk Plewka zostali przez trenera Wojciecha Tomasiewicza powołani na konsultację reprezentacji Polski do lat 17, która odbędzie się w dniach 5-10 czerwca w Jarocinie (województwo wielkopolskie).

Obaj zawodnicy wiosną regularnie występują w Centralnej Lidze Juniorów, a Laskoś w sobotę doczekał się debiutu w pierwszej drużyny – zagrał kwadrans przeciwko Pogoni Szczecin (4:0). Zarówno on, jak i Plewka byli już wcześniej powoływani do reprezentacji – Laskoś po raz ostatni w listopadzie, a Plewka niedawno, bo miał pojechać na zgrupowanie do Warszawy, ale powstrzymała go choroba. Mamy nadzieję, że teraz już nic nie stanie na przeszkodzie by zaprezentować się na tle najlepszych zawodników z całej Polski. Plewka i Laskoś trafili do Akademii w podobnym czasie: Plewka latem 2013 roku, a Laskoś pół roku później.

Kadra na konsultację: Kacper Laskoś, Patryk Plewka (Wisła Kraków), Przemysław Bargiel (Ruch Chorzów), Szymon Boruń (Polonia Warszawa), Piotr Goliasz (Stal Mielec), Jakub Kiwior (RSC Anderlecht, Belgia), Dominik Kowalski (SV Stuttgarter Kickers, Niemcy), Daniel Liszka (Górnik Zabrze), Nico Najda (SV Sandhausen, Niemcy), Szymon Łapiński (Mamry Giżycko), Filip Majchrowicz (Polonia Warszawa), Kacper Michalski (Pogoń Szczecin), Kamil Piątkowski (Zagłębie Lubin), Daniel Pik (Polonia Warszawa), Jakub Szymański (Górnik Zabrze), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze), Kacper Tabiś (Rozwój Katowice), Maciej Warpas (Zagłębie Lubin), Przemysław Zdybowicz (GKS Bełchatów), Michał Zięba (Cracovia).

z

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x