2000: Licznik skuteczności zatrzymał się na szóstce

27
Sierpień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

bz08272016-6649

Kolejny dobry mecz Juniorów Wisły! Podopieczni trenera Goncalo Feio w 3. kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych zdominowali Tarnovię Tarnów i wygrali 6:0. Po dwie bramki strzelili Filip Handzlik i Daniel Morys.

Galeria zdjęciowa z tego meczu TUTAJ

Wisła w sobotnie upalne popołudnie powoli się rozkręcała, ale gdy już trafiła to poszło jak z płatka. W 17. minucie strzelanie rozpoczął Filip Handzlik, który wykorzystał świetne podanie Daniela Morysa. Chwilę później Handzlik dopadł do piłki przed pole karne i uderzył na bramkę rywala, a tam nie do końca dobrze spisał się bramkarz i był już 2:0. Tuż przed przerwą Wojciech Kokoszewski stracił piłkę pod polem karnym, ale szybko ją odzyskał i nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Wisła się bawiła i czekała na kolejne gole. Po przerwie dokonała tego najpierw za sprawą Huberta Sobolewskiego, który zabawił się z obroną i bramkarzem Tarnovii, a później Daniela Morysa, który wykorzystał rzut karny i świetne dogranie z lewego skrzydła Handzlika. Bramek mogło być więcej, ponieważ wiślacy praktycznie nie schodzili z połowy drużyny z Tarnowa, ale licznik skuteczności tego dnia zatrzymał się na sześciu trafieniach. Było to trzecie ligowe zwycięstwo Białej Gwiazdy.

bz08272016-6508

3. kolejka, Małopolska Liga Juniorów Młodszych
27 sierpnia, godz. 14:30, ul. Reymonta 22, Kraków
Wisła Kraków – Tarnovia Tarnów 6:0 (3:0)
Filip Handzlik 17′, 27′, Wojciech Kokoszewski 39′, Hubert Sobolewski 63′, Daniel Morys 67′, 75′

Wisła Kraków: Patryk Pawela – Jakub Żółkoś (55′ Franciszek Wróblewski), Kacper Pandyra, Dawid Kałuża, Waldemar Luberda (55′ Kacper Romańczuk) – Adrian Kudelski, Karol Rak, Jakub Jędras (50′ Hubert Sobolewski), Filip Handzlik, Wojciech Kokoszewski (50′ Błażej Skórski) – Daniel Morys

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x