2000: Kacper Laskoś z epizodem, Polska z awansem

Listopad
2016

Kategoria Aktualności / U-17

Kacper Laskoś

4 punkty wystarczyły reprezentacji Polski do lat 17 żeby awansować do kolejnej fazy eliminacji do mistrzostw Europy. Osiem minut w ostatnim meczu zagrał Kacper Laskoś.

Polacy zaczęli turniej eliminacyjny w Izraelu 1 listopada od remisu z Armenią 1:1, dwa dni później pokonali Islandię 3:0, a dzisiaj przegrali 1:3 z Izraelem, który z kompletem punktów wygrał grupę. W tym ostatnim meczu w 72. minucie na boisku pojawił się Kacper Laskoś zastępując Łukasza Norkowskiego, jednak nie zdążył wpłynąć na losy spotkania. Polacy ostatecznie zajęli drugie miejsce, wyprzedzając trzecią Armenię dzięki mniejszej liczbie straconych bramek.